Maja Marinković i Asmin Durdžić su sinoć odgovarali na pitanja gledalaca, kada je voditelj otkrio da Asmina čeka policija odmah po izlasku iz rijalitija.
– Koliko te boli Filip Car, pa da ga svako malo kao kvočka moraš spominjati – glasilo je pitanje.
– Boli me k*rac za njega. Ni Filip ni ja nismo tada bili rođeni kada je izašla pesma. Halid nije pisao pesmu za njega nego za narod. Ja ću mu je*ati mater napolju. Biće kao mali miš. Nek dođe u Beograd kad izađem, videćete, on će biti mali miš – rekao je Asmin.
– Smatram da je nešto bilo dobro bilo bi sadašnje – rekla je Maja.
PROČITAJTE JOŠ: STANIJA I ANELI TERALE ASMINA DA POKAŽE POLNI ORGAN: Obezbeđenje HITNO uletelo u program da ga zaštite! (VIDEO)
– Asmin je poludeo i zbog Brazilca (Dačinog oca), ali neće stići Brazilac do Asmina, jer će ga policija preduhitriti – dobacio je Milan.
– Moja pravda će biti zadovoljena tek kad bude imao se*s sa svojom bivšom na oči ovog kvazimoda – rekla je Stanija.
youtube.com/Zadruga Official
Pogledaj galeriju

POGLEDAJTE JOŠ:
VENECUELA BROJI MRTVE, AMERIKA ŠALJE HITNO POMOĆ! Rubio: Odgovor SAD biće brz i potpun!
Nevenka i Gojko iako gaze osmu deceniju najvredniji su u svom malinjaku, imaju preko 4.000 sadnica: Berba u toku
PAKAO U VENECUELI: Crni bilans žrtava raste iz sata u sat, tlo i dalje podrhtava