Pevačica Milica Pavlović nedavno je održala promociju novog albuma „Caka“, a potom gostovala na TV Prva, gde je govorila o svojoj porodici, baki Radi i deki Vladimiru, koji su joj bili sve na svetu.
– Stigao je januar, a ja po prvi put nakon velikog broja uspešnih koncerata, turneja i uspeha albuma „Posesivna bivša“ nisam otputovala iz Srbije da malo odmorim, kao što to inače radim. Odlučila sam da spakujem kofer i krenem u svoj Bunibrod. Potpuno sam smetnula sa uma da će mi dani daleko sporije prolaziti u zatvorenom prostoru, s obzirom na to da je zimski period. Ne mogu da kažem da sam bila usamljena, viđala sam se i sa komšijama, družila se sa rođacima… Međutim, kada sam u jednom trenutku ostala u četiri zida i shvatila da je kuća prazna, da sam tu sama, a da dolaze Badnje veče i Božić bilo mi je jako teško. Shvatila sam da mog deke i moje bake nema i da su zaista „otišli“… Rekla sam sebi: „Okej, nećeš da kloneš, hajde da vratiš onu jaku Milicu“ – ispričala je Milica.
Foto: Nikola Radisic
PROČITAJTE JOŠ: MALO GA ZGAZITE ŠTIKLOM, DA BOLI: Milica Pavlović nikad iskrenija, u tri reči odgovorila na prozivke Jelene Karleuše! (VIDEO)
Milica je otkrila i koliko joj je terapija pomogla.
– Zahvaljujući mojoj terapeutkinji Vanji sa kojom sam nedavno započela terapije, shvatila sam da je rad na sebi i svom unutrašnjem detetu nešto što je izuzetno važno i svima nama neophodno i poželjno. Terapeut može da nam pomogne da ponovo nađemo tu caku u sebi, jednu vrstu formule koja nam pruža kontakt sa unutrašnjim bićem i daje nam veru kako bismo ponovo počeli da se radujemo kao to malo dete koje smo nekada bili. Niko ne treba da se oseća prazno i upravo zbog toga želim da kažem ljudima još jednom da je terapija izuzetno važna, iako je i dalje to tabu tema kod nas. Važno je da osvestimo da imamo problem, da ga rešimo i onda možemo da pomognemo i nekom drugom – ispričala je.
„>
Milica Pavlović
Pogledaj galeriju
Milica Pavlović
Antonio Ahel/ATAImages

POGLEDAJTE JOŠ:
ORLOVI NA KONOPCIMA! Furiozna Francuska na pragu pobede!
Umro Radiša Jovanović
HTELI DA RAZNESU KUĆU DOK JE DETE SPAVALO UNUTRA! Bombaši iz Novog Beograda saslušani, jedan u bekstvu!