Tokom poslednjeg izbacivanja iz „Elite 9“ voditelj Darko Tanasijević otišao je u izolaciju po nominovane učesnike, među kojima su bili Teodora Delić, Aneli Ahmić, Milena Kačavenda, Stanija Dobrojević i Ilija Pečenica.
Nakon toga nominovani takmičari zajedno su otišli u diskoteku, gde im je Darko Tanasijević objasnio pravila ovonedeljne igre. Iako je Ilija Pečenica odneo pobedu u izazovu i osvojio dupliranje glasova publike, to nije bilo dovoljno da ostane u rijalitiju.
– Da ne bih uticao na vaše mišljenje i dalji tok rijalitija neću vam reći procente, a rijaliti napušta Ilija – rekao je Darko.
Aneli Ahmić i Stanija Dobrojević
Pogledaj galeriju

POGLEDAJTE JOŠ:
OVO JE KRAJ ZA ORBANA! Mađarski parlament povukao radikalan potez – OVOME SE NIKO NIJE NADAO!
ŠOK! Saudijska Arabija mirovala, pa povela protiv Urugvaja!
OD PAGANSKOG SVEŠTENIKA DO HRIŠĆANSKOG MUČENIKA: Danas se molitveno sećamo Svetog Lukilijana i drugih s njim