Sinoćna emisija „Pitanja novinara“ bila je posebno uzbudljiva, a posebno je privukao pažnju okršaj Asmina Durdžića i Stanije Dobrojević, zbog kog je moralo da reaguje i obezbeđenje.
– Ona ovo radi jer samo želi da glumi žrtvu po svaku cenu, a više žrtva nije. Ona je sad samo sa Filipom u nekoj vezici bez obaveza. Asmin joj je dao sve što je želela i šta više Stanija?! Zašto više ustaješ i glumiš žrtvu i provlačiš moje ime? Vraćanje tri godine unazad ne može da je napravi žrtvom jer sam ja sad ovde. Ovo je jedna teška folirantkinja – rekla je Aneli.
– Ona samu sebe ubacuje u priču sa Norom i glumi žrtvu kad joj neko udara na biološki sat. U kakvom god da sam ja odnosu sa Takijem, ali svako ko kaže da je Taki loš otac treba da ga bude sramota. Ja znam kako je meni bilo kad sam ostajao sam sa Norom dva ili tri dana. Ona od sebe pravi žrtvu, pa i ja sam dete iz rata. Otkud mi možemo da znamo da je njen tata nestao u ratu? Možda je on pobegao od njenih kurvarluka. Lako je ponižavati druge. Ona udara na tuđe roditelje. Prva uvek udara na porodice i gazi, a kad nju neko čačne odmah plače – rekao je Asmin.
– Crkotino, na mrtve udaraš – rekla je Stanija.
„>
youtube.com/Zadruga Official
Pogledaj galeriju
youtube.com/Zadruga Official

POGLEDAJTE JOŠ:
DA SE NAJEŽIŠ – ASMIN NAUDIO SEBI, PA ZAVRŠIO U URGENTNOM! Stigle zastrašujuće fotografije tada, zbog ovoga želeo da se ubije!
Krečio kuću starici, pa je opljačkao i to debelo: Srbin ukrako milione iz doma, na veliku prevaru
DANAS SRBIJA IGRA KOŠARKU! Jokić u Beogradu, ali niko ne može da gleda meč! Evo i zašto…