Pevačica Mina Kostić ponovo je privukla pažnju javnosti nakon što je objavljena njena prva zajednička fotografija sa partnerom Manetom Ćuruvijom Kasperom posle njenog izlaska iz Specijalne zatvorske bolnice u Beogradu.
Na fotografiji, koja se ubrzo proširila društvenim mrežama, Mina i Kasper poziraju zagrljeni i nasmejani, ostavljajući utisak da su teške trenutke ostavili iza sebe. Njihov zajednički kadar izazvao je brojne reakcije, budući da se prethodnih dana mnogo spekulisalo o njenom zdravstvenom stanju i oporavku, ali i njihovom odnosu.
– Volimo vas – piše u objavi, a na fotografijama se vidi kako pevačica grli Kasper.
Foto: instagram.com/printscreen
Podsetimo, pevačica Mina Kostić nedavno je izašla iz psihijatrijske bolnice „Laza Lazarević“. Ona je u ovu ustanovu prvobitno dovedena 31. maja u pratnji policije, a zadržana je zbog ispoljene agresije i teške anksioznosti.
Mina Kostić je u ustanovi provela određeni broj dana, a po izlasku iz bolnice je nosila crnu haljinu, kačket i naočare, i okupljenim novinarima je kratko poručila:
„>
ST/Vladimir Lukić
Pogledaj galeriju

POGLEDAJTE JOŠ:
OD OVOGA SE DIŽE KOSA NA GLAVI – EVO ŠTA JE FILIP KAPISODA URADIO KSENIJI PAJČIN PRE UBISTVA! Scena ledi krv u žilama, sve se desilo pred ljudima!
JUPITER ULAZI U LAVA I DONOSI SREĆU: Ova tri horoskopska znaka konačno izlaze iz zastoja
PRE SAMO TRI DANA SMO SE DRUŽILI… Rada Manojlović se OPROSTILA od Marka Pantića!