Košarkaški klub Partizan zvanično je potvrdio da Sterling Braun napušta Humsku.
– Sterling Braun nastavlja karijeru u drugom klubu. Nakon dve sezone u crno-belom dresu, doskorašnji bek Partizana će uz dogovoreno obeštećenje promeniti sredinu i nastaviti karijeru u drugom timu. Srećno SB – saopštio je Partizan.
Tridesetjednogodišnji košarkaš bi uskoro trebalo da potpiše ugovor sa Žalgirisom i obuče zeleni dres.
Podsetimo, Partizan su dosad napustili Nik Kalates koji je otišao u PAOK, Dilanu Osetkovskom je istekao ugovor, ista sudbina je zadesila i Dvejna Vašingtona, dok je kofere spakovao na kraju sezone i Isak Bonga, koji bi potencijalno mogao da pojača Panatinaikos uz obeštećenje od 700.000 evra, te se pridruži Željku Obradoviću koji je danas zvanično predstavljen u Atini na konferenciji za medije.
Sterling Braun nastavlja karijeru u drugom klubu. Nakon dve sezone u crno-belom dresu, doskorašnji bek Partizana Mozzart Bet će uz dogovoreno obeštećenje promeniti sredinu i nastaviti karijeru u drugom timu.
Srećno SB!✊🏽 pic.twitter.com/a0AeDUJjjs
— KK Partizan Mozzart Bet (@PartizanBC) 22. јун 2026.
Autor: Iva Besarabić
POGLEDAJTE JOŠ:
(UŽIVO) ARGENTINA – AUSTRIJA: Mesi ušao u istoriju fudbala! Promašio penal, pa pokazao zašto je najbolji
VELIKI UDARAC ZA NEMAČKU: Defanzivac Pancera završio Mundijal
SRBIJA ULAZI U ISTORIJU BORILAČKOG SPORTA: BKFC PRVI PUT STIŽE U BEOGRAD – EARLY BIRD ULAZNICE U PRODAJI!