Grupa građana iz Aranđelovca zaputila se danas peške ka Beogradu kako bi prisustvovala skupu „Srbija jedna porodica“, koji je zakazan za 27. jun na platou ispred Doma Narodne skupštine.
Na putu ka prestonici učesnici nose poruku „Srbija pobeđuje“, a atmosfera među njima, kako navode, protiče u vedrom raspoloženju uz pesmu i druženje.
Kolona pešaka dočekana je u Trbušnici uz podršku i aplauze okupljenih meštana, nakon čega su nastavili put ka Lazarevcu, jednoj od stanica na njihovoj ruti do Beograda. Pored Aranđelovčana, u pešačkom pohodu učestvuju i građani iz Topole, Smederevske Palanke, Mladenovca, Kragujevca i Sopota, koji su se pridružili putu ka glavnom gradu uoči predstojećeg skupa.
Posle više od deset časova pešačenja, aktivisti Srpske napredne stranke iz Aranđelovca, Topole, Sopota, Mladenovca, Smederevske Palanke i Kragujevca stigli su u Lazarevac, gde su im priređeni srdačan doček i iskrena podrška brojnih građana, kao i predstavnika Opštinskog odbora SNS Lazarevac.
„>
INFO
Pogledaj galeriju
INFO

POGLEDAJTE JOŠ:
MILJANA I MARIJA MOMENTALNO VRAĆENE IZ HRVATSKE! Poznato u kakvom stanju se Kulićka nalazi, zbog ovoga je ZAVRŠILA U KOLICIMA!
Odobreno: Počinje 40-dnevna operacija protiv Rusije
UVODI SE KARANTIN ZBOG EBOLE! Zarazna bolest podigla svet na noge, skoro 300 ljudi umrlo!