13/09/2024

INFO

Najnovije Vesti Dana

ČUČAK OČERUPAO „KANARINCE“: Pola tuceta golova „Ispod mlina“ – Novosađani nastavili sa posrtanjima! (FOTO GALERIJA)

ČUČAK OČERUPAO "KANARINCE": Pola tuceta golova "Ispod mlina" - Novosađani nastavili sa posrtanjima! (FOTO GALERIJA)

Pred oko 200 ljubitelja fudbala pritanje pobednika bilo je rešeno nakon prvih 45 minuta igre kada su fudbaleri Vojvodine 1928 stigli do tri gola prednosti, a mrežu Nikole perina tresli su Petar Čučak u 14, Luka Slankamenac u 38. i Andrej Arsić u 44. minutu utakmice.

I nastavak meča doneo je istu sliku na terenu. domaćin je postigao još tri pogotka, a posebno se istakao Petar Čučak koji je golovima u 65. i 87. minutu stigao do het-trika.

– Srpska liga Vojvodina, 2. kolo:

Vojvodina 1928 (Perlez) – RFK Novi Sad 1921 (Novi Sad) 6:0 (3:0)

P. Čučak 14`, 65`, 87`, L. Slankamenac 28`, A. Arsić 44`, Z. Ješić 73`

Stadion: „Ispod mlina“, Perlez

Gledalaca: 200

Sudija: Nemanja Domazetoski

Žuti kartoni: A. Arsić, M. Jonjev (Vojvodina 1928)

Vojvodina 1928 (Perlez): Ristić, Šemić, Ješić, Knežević, Čučak, Malbaški (Kovačević), Milošević (Knežević), Arsić (Vasić), Vidović (Jonjev), Slankamenac, Čižik (Marković).

RFK Novi Sad 1921 (Novi Sad): Perin (Kolarov), Živić, Proković (Kovačević), S. Mijatov, Ačanski, Princ, Krklić, Mihajlović, F. Mijatov, Josić (Varga), Trivunović.

Popularni „kanarinci“ nakon dva uvodna kola na svom kontu nemaju niti jedan osvojeni bod, uz gol količnik 1:9. Priliku da se pomere sa „mrtve tačke“ imaće narednog vikenda kada će ugostiti zrenjaninski Radnički.

Ekipa Vojvodine 1928 iz Perleza koja je stigla do prve prvenstvene trojke, u sledećem kolu gostuju sjajnoj ekipi Hadjuka iz Divoša.