Bivši funkcioner Demokratske stranke Goran Ješić poručio je da tu stranku sada vode „glupi i bezobrazni ljudi“.
Ješić udario po bivšoj stranci: DS vode bezobrazni glupani, a mi se pravimo da su normalni
Najnovije Vesti Dana
Bivši funkcioner Demokratske stranke Goran Ješić poručio je da tu stranku sada vode „glupi i bezobrazni ljudi“.
POGLEDAJTE JOŠ:
Nevenka i Gojko iako gaze osmu deceniju najvredniji su u svom malinjaku, imaju preko 4.000 sadnica: Berba u toku
POLICIJA DOLAZI U ŠIMANOVCE PO ASMINA DURDŽIĆA: Stravična informacija saopštena uživo na Pinku – najavljen horor!
PAKAO U VENECUELI: Crni bilans žrtava raste iz sata u sat, tlo i dalje podrhtava