INFO

Najnovije Vesti Dana

UŽIVO! SRBIJA – ENGLESKA: Poluvreme! Srbija sa zastatkom i nadom na pauzu

UŽIVO! SRBIJA - ENGLESKA: Poluvreme! Srbija sa zastatkom i nadom na pauzu

Fudbaleri Srbije igraju protiv Engleske od 21 sat u utakmici 1. kola grupe C na Evropskom prvenstvu u Nemačkoj.

Engleska je ne samo favorit na ovom meču već i prvi favorit prvenstva prema proceni bukmejkera, pa Orlove čeka jako težak zadatak.

SRBIJA – ENGLESKA 0:1

TOK MEČA:

Prvo poluvreme:

45. minut – Prvo poluvreme je produženo za dva minuta.

41. minut – Meč je na kratko prekinut zbog povrede Kostića. Mora van terena u igru će Mladenović.

38. minut – Prvi žuti karton dobija Gudelj zbog faula nad Belingemom

34, minut – Srbija sve više drži loptu u svom posedu.

30. minut – Englezi ponovo pritiskaju, žele drugi gol.

25. minut – Velika šansa za Englesku nakon brze kontre i prodora Vokera srećom lopta na kraju odlazi u gol aut.

23. minut – Srbija je uspela da uspostavi ravnotežu na terenu, Orlovi sve opasniji.

21 minut – Prva pretnja ispred gola PikfordaUf, ovo je bilo blizu.

U šansi se našao Aleksandar Mitrović koji je bio blizu da Srbiji donese izjednačenje.

Guehi je u opasnoj zoni izgubio loptu, a ona je stigla do Vlahovića koji je odmah proigrao svog saigrača u napadu.

Mitrović je pomalo požurio i solidno šutirao sa 16 metara

18 minut – Srbija bez lopte u nogamaU dosadašnjem toku meča Englezi su držali loptu čak 88 odsto vremena. Sa takvim odnosom snaga i ranim zastatkom – teško se ičemu možemo nadati.

13. minut – GOL – 0:1 – BELINGEM!

Voker je izbacio Saku po levoj strani, ovaj centrirao Belingem natrčao i glavom matirao Rajkovića

9. minut – Bez pravih prilika, Srbija se dobro brani za sada.

5. minut – Umalo šansa za Englesku, Belingem je uposlio Fodena koji srećom nije najbolje prihvatio loptu.

3. minut – Inicijativa Engleske od starta meča.1. minut – Utakmica je počela.

– Uoči meća intonirane su nacionalne himne Srbije i Engleske. Nažalost i jedni i drugi navijači zviždali su suparničkoj himni.

Sastavi:

SRBIJA: Rajković – Veljković, Milenković, Pavlović – Živković, Gudelj, Lukić, Sergej, Kostić – Vlahović, Mitrović.

ENGLESKA: Pikford – Voker, Stouns, Gei, Tripije – Trent, Rajs, Belingem – Foden, Saka

– Selektor Srbije optimista pred meč sa favorizovanim Englezima.

– Navijači Srbije optimisti pred veliki meč.