Ana Brnabić, predsednica Narodne skupštine, oglasila se na svom Iks nalogu i prokomentarisala tvrdnju Arhiva javnih skupova da je juče na mitingu „Srbija jedna porodica“ u Beogradu bilo svega 32.500 ljudi dok je govorio predsednik Aleksandar Vučić.
– Ja sam izbrojala 342 ljudi na našem skupu i 6 robota. Vidim u Kraljevu danas već 168 hiljada, a još nije ni počeo. Mislim, da pomognem Arhivu javnih skupova, da se ne muče – napisala je Brnabić.
Podsećamo, MUP je povodom jučerašnjeg skupa izdao saopštenje u kom navode da je na skupu bilo 207.000 ljudi.
U saopštenju se navodi i da je skupu prisustvovalo i oko 2.600 motociklista – bajkera.
„>
printskrin pink tv
Pogledaj galeriju
printskrin pink tv

POGLEDAJTE JOŠ:
„PRODAVALI MAČKU U DŽAKU 18 MESECI, A ONDA JE VIDOVDAN POKAZAO SVE“! Ana Brnabić o propasti blokaderskog skupa u Kraljevu – LJUDI VOLE I POŠTUJU VUČIĆA!
ZA SADA bez povratka Nenada Lalatovića u Superligu Srbije!
Najmirniji ljudi često su prošli najteže životne lekcije