Bivši učesnici rijalitija, Anđela Đuričić i Filip Car, ponovo su zajedno, ali ovoga puta van očiju rijaliti kamera. Ovaj susret se odigrao tokom Anđelinog boravka u Hrvatskoj, kada je odlučila da poseti Filipovu rodnu Crikvenicu.
Njihov zajednički ručak brzo je postao viralna tema na društvenim mrežama, zahvaljujući Filipovoj objavi na Instagram storiju, gde je uz sliku Anđele napisao: „Drugarica došla nakon sto godina“. Ovaj ljubazan opis je izazvao brojne reakcije njihovih fanova, koji su se setili njihovog prijateljstva koje traje još od zajedničkog učešća u petoj sezoni „Zadruge“.
„>
youtube.com/printscreen
Pogledaj galeriju

POGLEDAJTE JOŠ:
ŠOK ODLUKA JELENE ĐOKOVIĆ! Dok se Novak sprema za Vimbldon, evo šta radi njegova supruga! (FOTO)
TEŠKA SAOBRAĆAJNA NESREĆA NA PUTU ŠABAC – VALJEVO: Dva smrskana vozila kod restorana, hitna pomoć na licu mesta
Svetsko prvenstvo (28. jun): Vreme je za početak šesnaestine finala Mundijala – domaćin ili „Bafana Bafana?“