Najbolja srpska atletičarka svih vremena, Ivana Španović, imala je sjajan nastup na 76. izdanju Memorijala „Boris Handžeković“ u Zagrebu, gde je ostvarila najbolji lični rezultat sezone sa 14.25.
Ivana je imala i druge skokove iznad 14 metara i može da bude prezadovoljna usponom forme.
Ambijent u Zagrebu joj je očigledno prijao, gde ima mnogo prijatelja, pa je tako gostovala u podkastu čuvene hrvatske atletičarke pre nastupa, a sa tribina ju je tokom takmičenja bodrila i Sandra Elkasović, legenda hrvatske atletike.
I ostali navijači su bodrili Ivanu kada god se našla na zaletištu, pa se to može videti i na snimku koji je objavila iz Zagreba, gde je podelila sa fanovima kako je izgledao njen najbolji troskok sezone.
Svi na tribinama su je aplauzima bodrili pre skoka i pozdravili su je nakon što je on bio uspešan.
Koliko zagrebački navijači vole Ivanu Španović, vidi se i po komentarima na Instagramu, gde ima komentara kako je „Zagreb voli“.
Autor: Iva Besarabić
POGLEDAJTE JOŠ:
ZAŠTO STEFAN I TARA ĐOKOVIĆ NEMAJU MOBILNE TELEFONE? Nikad čudnije pitanje za Novaka – evo i odgovora!
Intervju: Radomir Koković na startu priprema Železničara u Sloveniji
ZAVIRITE U UNUTRAŠNJOST LUKSUZNOG AVIONA LIONELA MESIJA: Fudbaler je posebno insistirao na JEDNOM detalju