Odbojkaši Srbije poraženi su u francuskom Orleanu od selekcije Japana sa 1:3.
Rezultat po setovima je bio 17:25, 15:25, 25:22, 16:25, u utakmici prvog kola druge sedmice Lige nacija.
Najefikasniji u selekciji Srbije bio je Veljko Mašulović sa 16 poena, dok je Lazar Marinović upisao 14 poena.
U ekipi Japana bolji od ostalih je bio Ran Takahaši sa 22 poena, a kapiten Juki Išikava je zabeležio 12 poena.
Srbiji je ovo drugi poraz u ovogodišnjoj Ligi nacija, dok je Japan zabeležio i petu pobedu u isto toliko mečeva.
Japan se trenutno nalazi na prvom mestu Lige nacija sa 14 bodova, a Srbija je peta sa devet bodova.
U sledećem kolu, Srbija u petak od 20.30 igra protiv Kube, a Japan istog dana od 17.00 igra protiv Irana.
Autor: D.B.
POGLEDAJTE JOŠ:
PREDSEDNIK FIFA POKUŠAVA DA OPRAVDA PRAVILO O KOJEM BRUJI PLANETA! Nikome se ne sviđa šta su uveli, Infantino tvrdi: Ovo je glavni razlog
DINAMO PRED KATASTROFOM! Kompletna Uprava odjednom napustila klub – čeka ga žalosna sudbina?!
Održano pokrajinsko prvenstvo osoba sa invaliditetom Vojvodine u atletici