Izjava Saše Obradovića posle poraza Crvene zvezde od Cedevita Olimpije.
Košarkaši Crvene zvezde poraženi su od Cedevita Olimpije sa 92:86 u drugom meču četvrtfinala ABA plej-ofa.
Posle meča u Stožicaam, gde je Zvezda prosula plus 21, oglasio se trener crveno-belih Saša Obradović – koji je bio nikad kraći nego do sada:
– Slabo smo ušli u drugo poluvreme. To nas je koštalo pobede. Znamo šta nam je činiti u Beogradu – rekao je Obradović.
U petak sledi majstorica u Beogradu.
Autor: D.Bošković
POGLEDAJTE JOŠ:
ŠAHOVSKI TURNIR 'RAPID POŽEGA 2026'- U ZNAKU JUBILEJA
OTVORILA DUŠU! Ana Ivanović poslala poruku najvoljenijem muškarcu: Objavila fotografiju sa njim, ovako emotivnu je nismo nikad videli
BOGDAN BOGDANOVIĆ KAKVOG NISTE VIDELI: Izvajano telo u prvom planu, žene 'odlepile' za fotkama iz košarkaške sale!