INFO

Najnovije Vesti Dana

(UŽIVO) ŠOK NA MARAKANI! Rendžers izjednačio – Autogol Pićinija! 1:1

(UŽIVO) ŠOK NA MARAKANI! Rendžers izjednačio - Autogol Pićinija! 1:1

Fudbaleri Crvene zvezde dočekuju Glazgov Rendžers u revanš utakmici osmine finala Lige Evrope.

TOK MEČA:

Drugo poluvreme:

69. minut – Katai u sjajnoj situaciji , previše komplikuje , na kraju zavrće ka Gajiću koji glavom šutira pravo u Mekgregora

65. minut – Neverovatno je šta brani Alan Mekgregor, redom skida šuteve Ivanića, Bena, Pavkova

61. minut – Nastavlja Zvezda da napada, crveno- beli žele makar utešnu pobedu.

57. minut – Gajić menja Pićinija koji se povredio prilikom uklizavanja kod gola Rendžersa

56. minut – GOL 1:1, neverovatno, nakon totalne dominacije Zvezde, kontra Rendžersa , šutirao je Kent, lopta zakačila PIćinija prevarila Borjana i ušla u mrežu.

53. minut – Ohi šutira pravo u Mekgregora iz povoljne situacije

49. minut – Neverovatna šansa za Zvezdu, dubinska lopta za Ohija koji je hteo da proigra Pavkova u sjajnoj situaciji, ali je prejako dodao loptu.

48. minut – Dve opasne situacije u istom minutu, Kanga je centrirao nakon kornera, lopta prolazi kroz peterac. Potom Ivanić šutira pravo u Mekgregora.

47. minut – Zvezda je silovito ušla u drugo poluvreme, crveno- beli žele drugi gol što pre.

46. minut – Utakmica je nastavljena

Prvo poluvreme:

Rezime prvih 45 minuta. Odlična Zvezda i mnogo sreće za Rendžers! Po prikazanom i šansama bilo bi zasluženo da su domaći imali bar dva gola kapitala. Ovakva igra daje veliku nadu za nastavak meča!

45. minut – Sjajan šut Pićinija, sa ivice šesnaesterca ali Mekgregor sjajno brani.

44. minut – Gužva u šesnaestercu Zvezde, srećom bez opasnosti.

42. minut – Šesti korner za Zvezdu, bez opasnosti po gol Rendžersa

40. minut – Igra se između dva šesnaesterca

36. minut – Nova šansa za Zvezdu, Katai je uposlio Pavkova na petercu,a li je Godfri ispred Zvezdinog golgetera izbacio loptu u korner

34. minut – Opao je malo ritam igre, mnogo prekida

30. minut – Igra se obostrano otvoreno u visokom ritmu.

24. minut – Nakon duge lopte Ohi glavom upošljava Pavkova koji izlazi sam ispred Mekgregora ali promašuje nemoguće. Doduše pomoćnik je podigao zastavicu, pa bi se gledao VAR da je pogodio.

23. minut – Sjajan udarac Morelosa iskosa sa desne strane, srećom po Zvezdu lopta odlazi pored stative

16. minut – Dejan Stanković je zbog protesta dobio žuti karton

13. minut – Katai je sjajno proigrao Ivanića, ovaj istrčao ispred MekGregora, šutirao u dalji ugao ali škotski golman sjajno reaguje i paradom izbacuje loptu u korner!

10. minutGOOOL 1:0, Ivanić, Kanga je centrirao nakon kornera, Ivanić se najbolje snašao u petercu i zatresao mrežu Mekgregora

6. minut – Opasna situacija pred golom Rendžersa prošao je Ivanić , zavrnuo u peterac ali su gosti otklonili gužvu pred golom

4. minut – Prva sporna situacija nakon dodavanja Kataija, Ohi je odgurnut naivici šesnaesterca od starane Baloguna, ali sudija Kovač se nije oglasio

3. minut – Rendžers se nije uplašio atmosfere na Marakani

1. minut – Utakmica je počela

SASTAVI:

ZVEZDA (4-4-2): Borjan – Pićini, Dragović, Eraković, Rodić – Sanogo, Kanga, Katai, Ivanić – Ohi, Pavkov.

RENDŽERS (4-3-3): Megregor – Tavernije, Goldson, Balogun, Bejsi – Džek, Kamara, Lundstram – Aribo, Kent, Morelos.