Najnovije Vesti Dana

TUHEL VIDNO OČAJAN: Situacija u klubu ALARMANTNA!

Tanjug/AP

Tomas Tuhel

FK Čelsi je poražen kod kuće od Real Madrida u četvrtfinalu Lige šampiona rezultatom 1:3.

Trener „Plavaca“, Tomas Tuhel, bio je vidno nezadovoljan nakon utakmice.  Odgovorio je na pitanje da li je moguć prolazak dalje.

Sa ovakvom predstavom, nije. Moramo da pronađemo rešenje, ne znam šta nam se dogodilo nakon reprezentativne pauze. Sinoć smo ponovili drugo poluvreme protiv Brentforda. U pet dana primili smo sedam golova. Ne postoji dublji razlog, ovo je alarmantno – izjavio je Tuhel.

Čelsiju će biti potreban čudesan preokret u Madridu.

Izgubili smo formu i oštrinu. Od reprezentativne pauze ne izgledamo jednako. Nemam objašnjenje. Imali smo dugi pobednički niz, ali prvo poluvreme stvarno nije bilo dobro. Možda se stvari promene, ali koliko je klubova pobedilo s onim što nama treba, a to su tri pogotka razlike? Koliko se to često događalo? Možda je realno jedino ovako odgovoriti – zaključio je.

Revanš utakmica će biti odigrana 12. aprila u 21:00 čas.